Audimas

Jau ne vienerius metus AUDIMAS kuria tam, kad aktyvūs žmonės jaustųsi laisvai ir patogiai. Todėl svarbiausias mūsų tikslas – kurti išskirtinai patogius drabužius tavo laisvalaikiui, suteikti galimybę mėgautis harmoningu, kupinu gyvybinės energijos gyvenimu. AUDIMAS per metus sukuria 4 kolekcijas, kurios yra parduodamos mažmeninės prekybos tinkle Lietuvoje bei bendradarbiaujant su didmeninės prekybos partneriais.

Tam, kad užsiimant mėgiama veikla galėtum visą dėmesį sutelkti į procesą, AUDIMAS aprangą kuriame pasitelkiant naujausias technologijas, todėl gaminiai pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie poreikį laisvai judėti.

Noras gyventi aktyviai nepriklauso nuo metų laikų kaitos. Suvokiame, kad apranga turi taikytis prie tavęs, o ne tu prie jos, todėl AUDIMAS kuriami drabužiai pasižymi įvairiausioms oro sąlygoms pritaikytais funkcionalumais. Nuolat kvestionuojame įvairius savo veiklos procesus ir siekiame juos palaipsniui pakeisti į draugiškesnius aplinkai, kadangi jaučiame atsakomybę už verslo jai daromą poveikį. AUDIMAS komanda savo darbais ir vertybėmis aktyviai skatina ieškoti kuo tvaresnių sprendimų ir taip prisidėti prie aplinkos tausojimo.

0