Deinavos baldai

Dei (Deimantė) – Na (Natalija) – Va (Valdas). O kartu – Deinava, kaip visa mūsų šeima. Jau daug metų kai esame tik žmonių, vertinančių kokybę dėka.

Elektrėnuose buvo maža baldų pasiūla, tačiau didelis žmonių noras įsirengti jaukius namus. Todėl nusprendėme atidaryti pirmajį “Deinavos” baldų saloną.

Laikui bėgant vis daugiau lankytojų sulaukdavome iš Vilniaus ir Kauno. Tai paskatino mus plėsti ne tik prekių asortimentą, kurį dabar sudaro svetainės, virtuvės, vaikų, miegamojo, prieškambario, biuro, bei vonios baldai, bet ir didinti savo salonų skaičių.”Deinavos baldai” parduotuvių galite rasti Vilniuje Baldų namai Skraja, PC “BIG Vilnius”, Kaune “Prekybos miestelis Urmas”, Elektrėnuose Rungos g. 8, bei Klaipėdos PC “Minijos baldų centras” parduotuvėje.

Pateikdami tik kokybiškus gamintojų iš viso pasaulio baldus, užtikriname ryšių palaikymą su klientais ir ateityje. Mes dirbame kaip šeima, kuri gali ne tik teikti informatyvias konsultacijas, bet ir patarti, išklausyti bei padėti išsirinkti tai, kas geriausia ir tinkamiausia Jūsų namams.

Kokybė, platus baldų pasirinkimas ir draugiškas aptarnavimas: apsilankykite baldų salonuose “Deinava”, esančiuose Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose bei Klaipėdoje ir Jūsų jaukių namų vizijai padėsime tapti realybe.

0