Elektromarkt

Parduotuvėse ELEKTROMARKT apsilankę klientai gali ne tik įsigyti jiems reikiamos buitinės, IT, foto, video ir audio, asmeninės higienos ir namų apyvokos technikos, bet ir betarpiškai susipažinti su kiekvienos prekės savybėmis, patys išbandyti produktų funkcijas ir galimybes. 7 dienas per savaitę dirbantys profesionalai konsultuoja telefonu ar internetu ir padeda išsirinkti pačią tinkamiausią prekę pagal kiekvieno lankytojo individualius poreikius.

ELEKTROMARKT parduotuvės pasižymi patraukliu prekės kainos ir kokybės santykiu, o itin platus asortimentas leidžia kiekvienam pirkėjui palyginti įvairių gamintojų produktus ir pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą.

Prekės ženklo ELEKTROMARKT tinklas vykdo buitinės technikos ir elektronikos mažmeninę bei elektroninę prekybą Lietuvoje. Taip pat savo klientams siūlo lanksčius pirkinių pristatymo būdus, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, pratęstą garantiją, draudimą, lizingą, technikos pajungimą ir profilaktika, programinės įrangos instaliavimą bei kitas paslaugas.

0