Partners In Timber

UAB „Tiekimo broliai“ – tai brolių dar 1997 m. pradėtas medienos verslas, kuris per daugiau nei 20 m. išaugo į patikimą, partnerių vertinamą kompaniją, meistrams tiekiančią aukštos kokybės pušies medienos apdailos gaminius. Suburta profesionalų komanda šiandien demonstruoja gebėjimą pasitelkti modernias vadybos, procesų valdymo, inovacijų kūrimo sistemas.

Mes tikime, kad mediena, apdailos elementai būstuose, kitose žmogaus gyvenimo ir darbo vietose kuria šiltą, jaukią, patogią aplinką. Pušies apdailos gaminiai nenuvils, nes jie pritaikyti įvairiausiems poreikiams: nuo grindjuosčių iki durų/langų apvadų, iki preciziškai išpjautų kampų. Taip pat mes vertiname kokybę, todėl pušies mediena, gamybos ir logistikos procesų lankstumas bei gebėjimas lanksčiai tenkinti poreikius yra mūsų augimo potencialas.

Pušies mediena puikiai tinka apdailos gaminiams, o turima įranga ir technologija leidžia gaminti masyvo produktus, taip klientams pateikiame aukštą kokybę. Įdirbis, nuolatinis tobulėjimas ir naujovių diegimas įgalina dirbti efektyviai ir pasiūlyti vieną geriausių rinkoje kokybės-kainos santykį.

Visoje Lietuvoje aptarnaujame statybinių medžiagų parduotuves ir tinklus. Taip pat dirbame su staliais bei firmomis, kurios teikia apdailos įrengimo paslaugas.

0