Atsiliepimai apie įmones

Jus puikiai aptarnavo ir norite pasidalinti savo teigiama patirtimi?

Žinote išskirtinių kliento aptarnavimo atvejų?

Manote, jog malonus darbuotojas vertas išgirsti Jūsų pagyrimą dėl atlikto darbo?

Palikite savo atsiliepimą ir prisidėkite prie aptarnavimo kokybės gerinimo Lietuvoje!


  Dėkoju Laisvalaikio dovanų darbuotojai. Geras aptarnavimas, labai maloni darbuotoja, kuri pasiūlė daug variantų, matėsi, kad yra kompetetinga. Pas tokią darbuotoją būtinai grįšiu ir vėl!
  Ačiū Eglės sanatorijos darbuotojams. Neįmanoma išreikšti dėkingumo žodžiais, ačiū už pagalbą, šiltą požiūrį, nes tai yra tokia retenybė mūsų pasaulyje. Pasidalinote savo gerumu, neišdildoma energija ir linksmu nusiteikimu. Jūsų pagalbos reikėjo kaip oro! Ir ją gavau iš visos malonios širdies! Jūsų nuoširdūs norai ir rūpestis man yra tikrai neįkainojami.
  Ačiū Sapiegos klinikos darbuotojams už sukurtą malonią atmosferą. Pasibaigus procedūrai net nesinorėjo eiti namo, jaučiausi labai gerai.
  Eglės sanatorijoje puikus personalas, labai atidus. Nuostabios, rūpestingos  korpuso  kambarinės. Nuostabūs valgyklos darbuotojai.
  Čili picoje Malonus aptarnavimas, jaučiausi laukiamas klientas. Patiko, jog atėjus darbuotoja greitai priėjo, priimė užsakymą bei maistas atkeliavo tikrai greitai. Ragautas maistas buvo skanus, išvaizdus, tinkamos temperatūros. Todėl tikrai apsilankysiu Čili picoje dar ne vieną kartą!
  Nuvykęs į Jupoją radau prekę, kurios man reikėjo. Taip pat dirbo labai maloniai nusiteikęs darbuotojas, kuris aptarnavo tikrai šauniai.
  Noriu pagirti Sauridos darbuotoją.  Wow, nereali darbuotoja! Patarė, šypsojosi. Apskritai gera aura degalinėje jai dirbant. Ačiū! 
  Geros dovanoje aptarnavimas super, dirbantys žmonės išmano savo darbą, plačiai pasakoja apie asortimentą, savo nuožiūra gali pasiūlyti dovaną, kai ateini neapsisprendęs ko tiksliai nori, pasiūlymų labai daug ir tikrai yra iš ko rinktis. Taip pat aptarnavimas būna malonus, aiškus ir suprantamas.
  Sauridoje labai šiltas ir malonus aptarnavimas!  Pati maloniausia operatorė!
  Geros dovanos darbuotojai patys geriausi. Geriausias ir greičiausias aptarnavimas.  Puikus pasirinkimas. Geriausios pramogos.
  0