Atsiliepimai apie įmones

Jus puikiai aptarnavo ir norite pasidalinti savo teigiama patirtimi?

Žinote išskirtinių kliento aptarnavimo atvejų?

Manote, jog malonus darbuotojas vertas išgirsti Jūsų pagyrimą dėl atlikto darbo?

Palikite savo atsiliepimą ir prisidėkite prie aptarnavimo kokybės gerinimo Lietuvoje!


  Manilla parduotuvėje graži aplinka, malonus aptarnavimas.  Darbuotoja labai maloniai ir noriai bendravo, norėtųsi daugiau tokių puikių konsultacijų.
  Labai džiaugiuosi vizitu Sapiegos klinikoje pas kosmetologę. Puiki specialistė, savo srities profesionalė. Priėmė su šypsena ir viso apsilankymo metu rūpinosi mano komfortu, Džiaugiuosi, kad yra tokių šiltų žmonių. Rekomenduoju!
  Esu dėkinga darbuotojai, kuri Kėdainių Aviteloje man labai pagelbėjo!
  Noriu padėkoti Baltas Dobilas dirbančiam darbuotojui Panoramoje. Ačiū už tokią informatyvią ir įdomią konsultaciją padedant išsirinkti tinkamiausią gėrimą. Puikus nekasdienių gėrimų pasirinkimas, profesionalus ir informatyvus aptarnavimas. Dar tikrai sugrįšiu!
  Lankiausi Prezo kepyklėlėje savaitgalį, labai patiko darbuotojų malonus bendravimas, jauki aplinka. Apsilankysiu dar ne vieną kartą.
  Prezo kepyklėlėje puikus asortimentas, puikus bei dėmesingas aptarnavimas. Ačiū!
  Lankiausi Vilniuje esančiame INDIVI  salone, labai patiko aptarnavimas. Darbuotoja ramiai leido apžiūrėti asortimentą, papasakojo apie skirtingų metalų pasirinkimą, aprodė skirtingus dirbinius. Labai išsami ir maloni konsultaciją.
  Su Saurida operatorių  šypsena ir diena geresnė, ir kava skanesnė:) Taip ir toliau! Ačiū!
  Noriu padėkoti Eglės sanatorijos Druskininkuose masažistei. Ji savo darbą atlieka puikiai. Ačiū Jums!
  Jupojoje draugiška ir maloni konsultacija. Darbuotojas noriai man padėjo išsirinkti reikiamas prekes, jaučiau jo entuziazmą man padėti.
  0