Atsiliepimai apie įmones

Jus puikiai aptarnavo ir norite pasidalinti savo teigiama patirtimi?

Žinote išskirtinių kliento aptarnavimo atvejų?

Manote, jog malonus darbuotojas vertas išgirsti Jūsų pagyrimą dėl atlikto darbo?

Palikite savo atsiliepimą ir prisidėkite prie aptarnavimo kokybės gerinimo Lietuvoje!


  Bags&More labai puikus aptarnavimas. Labai greitas pristatymas.
  Nepriekaištingas pasiūvimas, aukšta medžiagų kokybė, fantastiškas aptarnavimas! Ačiū Dreamon kolektyvui už nuostabią patalynę!
  Nuostabus aptarnavimas. Jai yra Rojus tai Eglės sanatorijoje Birštone! Dėkui❤️
  Labai dėkingi už puikų aptarnavimą Eglės sanatorijoje! Ypatingai valgyklos darbuotojai! Ačiū Jums už Jūsų nuoširdumą!
  Į Eglės sanatoriją atvykstame jau daug metų ir pastebime labai pakilusį klientų aptarnavimo lygį. Ypač norėčiau pagirti pagrindinės registratūros moteris ir baseino registratūroas darbuotoją. Taip pat masažuotojus ir perlinių vonių bei purvo terapijos personalą. Atskirai noriu pasakyti, kad maistas, kaip visada, skanus ir sveikas. O valgykloje dirbančios moterys ypatingai paslaugios: pačios pamato, kad esame su mažu vaiku ir pasiūlo sutrinti jam maistelį, šypsosi, maloniai bendrauja, palaiko tvarką. Nu labai faina pas Jus.
  Tik patys maloniausi įspūdžiai ir patirtys po apsilankymo Eglės sanatorijoje.   Puiki paslaugų kokybė, labai malonus, paslaugus ir geranoriškas personalas. Ypatingai noriu padėkoti Comfort valgyklos darbuotojai už nuoširdų rūpestį bei pagalbą!
  Norisi padėkoti Mototojos  Toyota pardavimo vadybininkui už patarimus renkantis automobilį, už kantrybę atsakinėjant į daugybę klausimų, už labai malonų bendradarbiavimą.  Esu labai patenkinta Mototojos serviso darbuotojais, kurie rūpinasi aptarnavimu, sprendžia iškilusias problemas greitai ir profesionaliai.
  Eglės sanatorijoje Druskininkuose valgyklos darbuotoja yra nuostabaus gėrio moteris! Visada linksma, padeda, vaikus pakalbina. Turite saugoti ir skatinti tokius darbuotojus!
  Operatyvus ir profesionalus Mototoja aptarnavimas.
  Labai šaunus pardavėjas Moki veži 🙂 Ir pakonsultavo puikiai, ir nuolaidą pritaikė 🙂
  0